Dlhodobé ubytovanie - študentiOZNAM

Akademický rok 2023/2024 - Nástup na ubytovanie študentov

Študenti, ktorým bolo pridelené ubytovanie, na základe Dohody o ubytovaní,
sa môžu ubytovať v zariadení IVVL od 04. septembra 2023

 1. Pri príchode, sa študent zaeviduje na recepcií, predloží doklad totožnosti, potvrdenie o návšteve školy a fotografiu – formát cca 3 x 4 cm.
 2. Recepčná ho ubytuje, na vopred pridelenú izbu.
 3. Študent sa oboznámi s ubytovacím poriadkom a vnútorným poriadkom IVVL.
 4. Ubytovanie za September je nutne uhradiť v plnej výške, do 10. dňa v mesiaci. Následne sa uhrádza, vždy aktuálny mesiac.
 5. Platby je možné realizovať, len bankovým prevodom:

IBAN - SK10 8180 0000 0070 0009 4432 ;

variabilný symbol (VS): 09/2023 (mesiac/rok za ktorý je platba hradená; pri trvalom príkaze šk. rok) ;

 správa pre prijímateľa: meno a priezvisko študenta.

 1. Heslo na wifi, je k dispozícií na recepcií.
 2. Posteľné obliečky Vám zabezpečí aj IVVL, v prípade záujmu, oslovte recepčnú.

          Inštitút vzdelávania veterinárnych lekárov ponúka na základe voľných ubytovacích kapacít, dlhodobé ubytovanie pre študentov. Ubytovanie je kapacitne ohraničené na 12 ubytovacích buniek (24 dvojlôžkových izieb / 48 postelí). Ubytovacia bunka pozostáva z dvoch dvojlôžkových izieb, predsiene a sociálneho zariadenia (oddelená kúpeľňa a toaleta). V celom objekte je bezplatná wifi. Na poschodí je k dispozícií spoločenská miestnosť a kuchynka. IVVL sa nachádza asi 10 minút chôdze od Univerzity veterinárskeho lekárstva a farmácie a v bezprostrednej blízkosti internátov UVLF.

              IVVL príjíma nových uchádzačov na základe počtu uvoľnených postelí. Záujemca o ubytovanie je povinný vypísať žiadosť o dlhodobé ubytovanie. Vyplnenú a podpísanú žiadosť, zašle poštou na adresu IVVL alebo oskenovaný dokument, na dole uvedený kontakt. Poradovník záujemcov je vytvorení na základe dátumu podania žiadosti. Následne IVVL kontaktuje žiadateľa z dovodu podpísania dohody o ubytovaní alebo zamietnutia žiadosti. Ak žiadateľ do určeného termínu dohodu nepodpíše, bude jeho miesto poskytnuté ďalším zaujemcom. 

  Žiadosť o dlhodobé ubytovanie - šk.r. 2024 / 2025                Študent sa pri nástupe na ubytovanie preukáže občianskym preukazom a potvrdením o návšteve školy. Izba je pridelená vedením, k dispozícií má posteľ (matrac, vankúš, paplón, posteľná bielizeň), stolík, stoličku a nočnú lampu. V predsieni ubytovacej bunky sú spoločné šatníkové skrine a kúpeľná s toaletou. Upratovanie bunky si študenti zabezpečujú individuálne, pod pravidelnou kontrolou chyžnej. Smeti sa vyhadzujú dvakrát týždenne, okrem sviatkov a víkendov. Posteľnú bielizeň a šatstvo si študenti peru samostatne, využívať môžu vyčlenenú práčku na prízemí ubytovacej časti. Pranie je spoplatnená služba. Spoločná kuchynka je vybavená dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou, rúrou na pečenie, kanvicou a chladničkou.

 


Poplatok za ubytovanie :

! ! Ubytovacie poplatky je potrebné hradiť bezhotovostne – bankovým prevodom na účet (platobné údaje sa nachádzajú aj v dohode o ubytovaní) ! !

 • banka: Štátna pokladnica                              
 • číslo účtu: SK10 8180 0000 0070 0009 4432 (7000094432/8180)
 • variabilný symbol (VS): 09/2023 (mesiac/rok za ktorý je platba hradená; pri trvalom príkaze šk. rok)
 • správa pre prijímateľa: meno a priezvisko študenta
 • swift: SPSRSKBA

 

Cenník:

Jednolôžková izba  

210,00 € izba / kalendárny mesiac

Dvojlôžková izba 

110,00 € lôžko/ kalendárny mesiac

 

   

Kontaktná osoba:

Ing. Martina Faguľová,

e-mail: fagulova@ivvl.sk , tel.: 0908 798 264