Dlhodobé ubytovanie

 

        IVVL ponúka dlhodobé ubytovanie pre jednotlivcov, páry alebo pracovné skupiny.  Podmienkou dohody o ubytovaní je dostatočná, voľná kapacita na strane ubytovacieho zariadenia a pracovný pomer, na strane záujemcu.

Dlhodobé ubytovanie je aktualne nedostupné !

        Ubytovanie v bunkách s jednoložkovými alebo dvoložkovými izbami je vhodné pre jednu až štyri osoby. Ubytovacia bunka pozostáva z dvoch spálni, predsiene so šatníkovou skriňou, chladničky, kupeľne a toalety. Izby su zariadené štandardne ( posteľ, posteľná bielizeň, stolička, LCD TV). Sučasťou jednoložkových izieb, je aj písací stol a rýchlovarná kanvica. Hostia majú k dispozícií spoločnú kuchynku na 1. poschodí ubytovacej časti.

 

Poplatok za  ubytovanie:

        Poplatok za ubytovanie je stanovený dohodou, v závislosti od počtu osôb a typu izby. Dlhodobo ubytovaný hosť, je podľa všeobecne záväzného nariadenia mesta Košice č. 229 o dani za ubytovanie, povinný uhradiť miestny poplatok v sume 2,50 € za každé prenocovanie, po dobu 60 dní od začiatku ubytovania. Prvý mesiac ubytovania, uhradí hosť pri nástupe na ubytovanie. Ubytovací poplatok nezahŕňa mestskú daň.

 

Cenník:

Jednolôžková izba      

280,00 € izba / kalendárny mesiac

Dvojlôžková izba      

145,00 € lôžko / kalendárny mesiac

 

V celom objekte IVVL je bezplatné wifi pripojenie a okolo budovy, sú hosťom k dispozícii dve bezplatné, kamerami monitorovane parkoviská. 

Ubytovaní hostia môžu využit stravovacie služby (raňajky, obedy, catering)  spoločnosti Vet bar, ktorá sídli v prenajatých priestoroch IVVL.

 Kontaktná osoba:

Ing. Faguľová Martina

e-mail: fagulova@ivvl.sk , tel. 0908 798 264